Ski Vysočina

Vytáhni kámarádky na hory a máš to zadarmo !!!

Rubrika Lyžařské výlety - aktuální nabídky,   Vydáno 15. 01. 2015,   Přečteno 2036xVytáhni kámarády na hory a máš to zadarmo !!!

 

Jsi-li šikovný organizátor, tak právě pro tebe je určená tato akce. Oslov své kamarády, kolegy z práce či rodinné příslušníky a sestav skupinu osmi lyžařů / snowboardistů včetně sebe. Jestliže se Ti to povede, tak dostávaš 4-denní skipas, 3x ubytování a dopravu ZCELA ZDARMA !!!!

 

Termín akce: 15.-18.březen 2015 (sobota-úterý). Odjezd z Jihlavy v sobotu časně ráno, odjezd zpět do ČR v úterý odpoledne po skončení lyžování.

 

Ubytování: k dispozici bude samostatně stojící prázdninový domek pro až 10 osob vzdálen pouze 900m od dolní stanice lanovky Millenium Express. K přibližovacímu skibusu je vzdálenost pouze 400m. Dispozice přízemí: ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, obývací pokoj s kachlovými kamny, sprcha/WC, plně zařízená kuchyně, trouba, myčka na nádobí, mikrovlnka, rychlovarná konvice. Dispozice prvního patra: 3x dvoulůžkový pokoj s umyvadlem, WC/sprcha, velká předsíň. Ve sklepě k dispozici pračka.

 

Cena pro ostatní členy: 288EUR V této ceně je zahrnuta veškerá doprava, 4-denní skipas platný pro všechna korutanská střediska a 3x ubytování v prázdninovém domě. V ceně není zahrnuta strava a pojištění. Celková cena za celou skupinu činí 7x288EUR = 2016EUR.

 

Doprava: mikrobus VW CRAFTER 2.5Tdi

 

Středisko: NASSFELD / Rakousko

mapa střediska ZDE

Po vzájemné dohodě lze na stejný skipas navštívit i jiná korutanská střediska.

Největší lyžařské vysokohorské středisko Korutan se nachází nedaleko rakousko-italských hranic. Přestože nenabízí třítisícové vrcholy alpských velikánů, je jeho poloha natolik specifická, že si určitě získá přízeň lyžařů bez ohledu na jejich zkušenosti nebo věk. K pozoruhodnostem, i když si to málokdo z návštěvníků uvědomuje, patří také charakteristika počasí, které je zčásti typicky "alpské", a tedy poměrně bohaté na sněhovou nadílku, ale také dostatečně italské, aby nechyběla azurová obloha a dostatek sluníčka (196 slunečných dní v roce). V současné době patří mezi nejmodernější v celém Rakousku především díky nejdelší kabinové lanovce v Alpách - Millenium Express. Ta vás rychle a bezpečně přenese za 17 minut celých 7,6 km od parkoviště rovnou do Skiareny. „Sonnenalpe Nassfeld“, nebo-li Skiarena si vás okamžitě získá nejen komfortem lyžování, a to nejen na lyžích, ale pochopitelně i na snowboardu, desítkami běžkařských tratí nebo možností neobvyklé procházky na sněžnicích. K dispozici vám bude 29 moderních vleků a lanovek a 9 uzavřených kabinkových lanovek, s přepravní kapacitou 39.000 osob za hodinu! Žádné čekání u výtahů, zde si lyžování můžete opravdu užít. Stejně tak vás okouzlí přes 110km upravovaných sjezdovek všech druhů obtížnosti v nadmořské výšce od 600 - 2.000 metrů (lehké 30km, střední 60km, náročné 20km). Nejdelší sjezdová trať se jmenuje Carnia, má délku 7,6 kilometru a její třetina je v noci osvětlena. To jí zaručuje pozici jedné z nejdelších uměle osvětlených sjezdovek v Evropě! Právě své poloze vděčí Skiarena Nassfeld za téměř stoprocentní záruku sněhu od prosince až do dubna.  Není to jen zásluhou přírody, ale svoji roli zde hraje také důmyslný systém zasněžování, který využívá možnosti čerpání vody z vysoko položených horských jezer.

Kamery na Vysočině

  Šacberk

  Čeřínek

  Harusův kopec

  Nové Město - Ski areál

  Karasín

  Fajtův kopec

  Dalečín

  Svratka

  Olešnice

  Nový Jimramov

  Hlinsko v Čechách

  Jalovec

  Hluboká

  Kadlečák

  Vysoká

  Brtnice

  Bystré-Hamry

  Luka nad Jihlavou

  Křemešník 

Mikrobusová přeprava

webové stránky léto

GoPro video

letecky na lyže

© Copyright 2002 – 2007 SkiVysocina.cz, web site byl vytvořen v phpRS, za podpory firmy CaberNet Software Admin