Ski Vysočina

Letecký lyžařský výlet, Itálie, leden 2016

Rubrika Lyžařské výlety - aktuální nabídky,   Vydáno 08. 10. 2015,   Přečteno 2511xSkol, i pro letošní rok 2016 zařazuji do nabídky letecký lyžařský výlet. Tentokrát jsem ale neurčil konkrétní středisko. Pokud se sejde dostatečný počet zájemců, můžeme nad výběrem střediska vést dialog. Středisko by však dle mého názoru mělo mít alespoň nějaké parametry. Tím stěžejním asi počet sjezdovek a druhým parametrem by měla být přiměřená vzdálenost od letiště (do 200km?). Do požadovaných parametrů spadá několik zimních středisek, některá i velice známá. 

 Tip: LIVIGNO cca 12.100,- (zpáteční letenka, transfer, 6x ubytování apartmán, 6-denní skipas).
 
Termín akce: 16.-22.leden 2016 /sobota-pátek/. Odlet z Prahy v sobotu večer. Po příletu na Vás již bude čekat mikrobus, který Vás odveze do střediska. Odlet zpět do ČR v pátek navečer (19:30). Zvolením odletu v takto pozdních hodinách bude i pátek plnohodnotným lyžařským dnem. Na letiště budete opět dopraveni mikrobusem.

Ubytování: zatím v řešení. Ubytovacích kapacit je nepřeberné množství. Jednalo by se o apartmán pro 8 osob se čtyřmi oddělenými ložnicemi a společnou kuchyní. Pokud se nezvolí jinak.

Cena: od 350 EUR (cca 9.500Kč) V této ceně je zahrnuta doprava z letiště do střediska a zpět, 6x ubytování, 6-denní skipas a zpáteční letenka s odletem z Prahy. V ceně není zahrnuto pojištění, strava a doprava na letiště Praha. Cena není konečná, jelikož ceny letenek se mění každým dnem, tu směrem dolu a tu směrem nahoru. Cena platí při plném využití kapacity mikrobusu/apartmánu, tedy 8 osob. Cena je pouze orientační, záleží na výběru střediska, ubytování a momentálních cenách letenek.

Zavazadla: veškerá zavazadla jsou přepravována pozemní cestou. Do letadla se nastupuje pouze s příručním zavazadlem a svačinou v kapse, pokud nebude určeno jinak. Zavazadla se nakládají den před odletem nebo po dohodě i jiný den. Nákladová místa jsou Brno, Vysočina, Praha, Č.Budějovice a případně místa podél trasy Brno-Praha-Dolní Dvořiště.
Doprava: mikrobus VW CRAFTER 2.5Tdi

Kontakt:

Martin Štěpánek

soty@skivysocina.cz

+420 603 180 079

Kamery na Vysočině

  Šacberk

  Čeřínek

  Harusův kopec

  Nové Město - Ski areál

  Karasín

  Fajtův kopec

  Dalečín

  Svratka

  Olešnice

  Nový Jimramov

  Hlinsko v Čechách

  Jalovec

  Hluboká

  Kadlečák

  Vysoká

  Brtnice

  Bystré-Hamry

  Luka nad Jihlavou

  Křemešník 

Mikrobusová přeprava

webové stránky léto

GoPro video

letecky na lyže

© Copyright 2002 – 2007 SkiVysocina.cz, web site byl vytvořen v phpRS, za podpory firmy CaberNet Software Admin