Ski Vysočina

Maďarské termály, prodloužený víkend

Rubrika Poznávací výlety - aktuální nabídky,   Vydáno 26. 10. 2014,   Přečteno 5093xProdloužený víkend v maďarských termálních lázní Bükfurdö se stává každým rokem více a více populárnější. Ať v kombinaci s bicykly, tak i bez nich.

 

UBYTOVÁNÍ: PENZION BÍLÝ KŮŇ
Penzion se nachází v samém centru města Bük. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, SAT-TV, wifi.  Součástí komplexu je i výtečný restaurant, kde se podávají snídaně a kde je možné i povečeřet. Možnost platby v HUF, EUR, CZK nebo platební kartou.

 

DOPRAVA:
V závislosti na počtu osob jsou vypravovány jeden nebo dva mikrobusy s kapacitou 8+1.

 

CENA platná pro rok 2014: 2.100Kč
V ceně zahrnuta komplexní doprava, 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 2x snídaně, 2x základní vstupné do termálních lázní.

V ceně není zahrnuto pojištění, večeře a případné příplatky za zažitkové koupele.

 

TERMÍNY pro podzim roku 2014

31.říjen - 2.listopad 2014 /pátek-neděle/

21. - 23. listopad 2014 /pátek-neděle/

 

V 16:00 nebo po vzájemné dohodě naložení všech zavazadel do připravených mikrobusů v místě Vašeho bydliště nebo po dohodě na smluveném místě. Cesta do města Bük trvá asi 4 hodiny včetně přestávek. Předpokládaný příjezd okolo 20.hodiny. Po příjezdu večeře.

V sobotu po snídaní odjezd do termálních lázní, v odpoledních hodinách návrat zpět na ubytování. > večeře

V neděli po snídaní opuštění ubytování a přesun do termálních lázní. Odpoledne po dohodě odjezd zpět do ČR.

 

 

TERMÁLNÍ A LÉČEBNÉ LÁZNĚ BÜKFURDÖ:
Léčivé vody, díky jejich obsahu minerálů mohou po klinických zkouškách sloužit k terapeutickým účelům, vedle specificky zdravotnické oblasti také v oblasti wellness a je rovněž možné je s úspěchem využít při léčebných službách wellness. Kromě toho hrají důležitou roli v prevenci různých onemocnění a přispívají k celkovému pocitu pohody, což je stále důležitější v našem uspěchaném světě. Zázračné léčivé vody v Bükfürdő, které všechny získaly kvalifikaci léčivé vody, pronikají na povrch ze 4 pramenů. Léčivé vody v Bük s jejich unikátním složením, obsahujícím i v mezinárodním srovnání mimořádné množství minerálů včetně alkalického-hydrokarbonátu, vápníku, hořčíku a fluoru, mají jedinečně pozitivní účinek na organismus. Chlorid sodný je vysoce účinný při zmírňování zánětů, vápník a fluor hrají důležitou roli v metabolismu kostí, hořčík má pozitivní vliv na činnost svalů a oxid uhličitý obnovuje krevní oběh. Voda je vhodná k léčbě všech onemocnění pohybového ústrojí a může být použita při: spondylóze, artróze, osteoporóze, diskopatii, lumbagu (houser), Bechtěrevově chorobě, chronické artritidě, dně, inguinálním revmatismu, rehabilitaci po ortopedických a neurochirurgických operacích, následné péči po úrazech, chronických gynekologických a urologických zánětech, chronické žaludeční chřipce, vředech, nemocích oběhové soustavy, poruchách trávení, nemocích pohybového ústrojí a revmatických onemocněních. Léčivé vody lze použít také při pitné kúře k léčbě chronické gastritidy, vředů a špatného trávení a pro prevenci osteoporózy. Skutečný účinek vody lze pocítit po aplikaci některé naší léčivé kúry (týdenní kúra, 2 týdenní kúra, 3 týdenní kúra), ale již krátký pobyt může vést ke zlepšení stavu. Blahodárné účinky léčivých vod jsou doplněny tradičními a moderními terapeutickými metodami používanými ve Fyzioterapeutickém institutu. Uznávaní lékaři a kvalifikovaný pomocný zdravotnický personál pečují o naše hosty tak, aby se mohli léčit a odpočívat za ideálních podmínek. Díky společnému účinku léčivých vod a léčebných terapií se potíže zmírňují, ustávají a je možné obnovit harmonii těla a duše.


Kamery na Vysočině

  Šacberk

  Čeřínek

  Harusův kopec

  Nové Město - Ski areál

  Karasín

  Fajtův kopec

  Dalečín

  Svratka

  Olešnice

  Nový Jimramov

  Hlinsko v Čechách

  Jalovec

  Hluboká

  Kadlečák

  Vysoká

  Brtnice

  Bystré-Hamry

  Luka nad Jihlavou

  Křemešník 

Mikrobusová přeprava

webové stránky léto

GoPro video

letecky na lyže

© Copyright 2002 – 2007 SkiVysocina.cz, web site byl vytvořen v phpRS, za podpory firmy CaberNet Software Admin