Ski Vysočina

Testování lyží, prosinec 2011

Rubrika Lyžařské výlety - aktuální nabídky,   Vydáno 25. 10. 2011,   Přečteno 6349xSkol,

jak jsem sliboval, tak plním. Testování je tu. Ve spolupráci se sportovním obchodem "SPORT HiGHLAND", jehož pobočky naleznete ve městech Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou, jsme pro Vás připravili dvoudenní testování lyží, které se uskuteční od 9. do 12. prosince 2011 na ledovci Hintertux. Podle zájmu se vypraví buď jeden nebo dva po sobě následující testovací týmy. Pokud bude zájem pouze o jeden výjezd, ten proběhne ve dnech sobota-neděle. Jestliže zájemců bude více, první výjezd bude pátek-sobota a druhý výjezd neděle-pondělí. Fajnšmekři si mohou testování prodloužit až na 4 dny. Pod dohledem zkušeného servisáka Michala Nováka budete mít možnost vyzkoušet 8 párů špičkově připravených lyží různých značek, délek a provedení. Po skončení testu je možnost okamžitého zakoupení všech testovaných lyží za zajímavé ceny.

    

Fischer Super Race SC   160cm, Radius 13, model 2012

 

Odladěná slalomka, velice oblíbená, která nemůže zklamat. Fantastické zážitky z carvingu a klidně vedeného oblouku a jednoduché přehranění. Tato lyže je velmi citlivá k přáním lyžaře a ihned je plní.

Blizzard RCc   167 cm, Radius 14, model 2012

 

Vyšší sportovní univerzálka se závodním charakterem uspokojí sportovní a výkonnostně orientované lyžaře. Je vhodná pro libovolnou délku oblouků. Powerframe, IQ system vázání a Sidewall boční hrana zajišťuje lyži vyšší torzní pevnost, lepší tlumení vibrací.

Blizzard G-Force Sonic    167 cm, Radius 15, model 2012

 

Blizzard G-Force Sonic jsou univerzální sportovní lyže pro zkušené výkonnostní lyžaře. Lyže jsou navrženy tak, aby byly dokonale ovladatelné v každé rychlosti a na každém povrchu. Titanové zesílení zajistí dokonalou dynamiku lyže.

Fischer RX 8 Fire   165 cm, Radius 13

Naprosto dokonalá a osvědčená sendvičová lyže od Fischeru. Je určena pro sportovní carvery, kteří hledají výstroj na upravenou sjezdovku a vyznávají kratší oblouky. Kdo zkusil, ví. Doporučujeme!

Atomic Race SL   156 a 163 cm,  Radius 12

 

Sportovní model "SL" lyží na krátký oblouk od Atomicu. Dřevěné jádro vyztužené titanalovým plátem zajišťuje dobrou stabilitu a držení na hraně a to i ve vysokých rychlostech. Sendvičová konstrukce Slanted Sidewall, je zárukou perfektního přenosu sil na hranu lyží. Rozšíření pod vázáním zlepšuje průjezdnost a ovládání i v hůře upraveném terénu.

Fischer Progressor 9+   175 cm,  Duální radius 14 – 18

 

Profesionální technologie závodních lyží s konstrukcí Sandwich Sidewall s 0,5 vyztužením dvojitým titanalem, dřevěným jádrem a Dual Radius System o středu 70 mm. Dual Radius System: Použití rozdílných rádiusů na špičce a konci lyže zajišťuje rychlejší zahájení oblouku. Díky menšímu poloměru na špičce reaguje lyže velice bezprostředně. Větší rádius na koncích.

Nordica Dobermann Spitfire   154 cm,  Radius 12

 

Určená pro zkušené lyžaře a ski instuktory. Velmi točivá lyže s dobrou akcelerací. Uzavřená konstrukce Power train zlepšuje torzní tuhost a zebazpečujě skvělé jízdní vlastnosti v hlubším sněhu. Je však skvělá i pro agresivní jízdní styl na upravených tratích. XBS - X balance systém Vám pomohá udržet rovnováhu v každé situaci a dodá Vám tak ještě víc kontroly nad lyžemi. Součástí XBS jsou dvě zkřížené desky - přední část drží patku vázání, zadní část špičku. Když se dostanete do záklonu, tlak který vzniká na patě se přenáší na přední část, pomáhá Vám tak vratit rovnováhu, usnadňuje pohyb zpět a šetří Vám sílu.

Völkl Racetiger  180 cm, Radius 18

 

Legendární Völkl obřačka, přesná, ostrá až syrová, na tvrdé a upravené tratě pro ostré oblouky středních a dlouhých poloměrů. Její geny vzešly z obřaček pro Světový pohár. V konstrukci tohoto modelu není místo pro žádné kompromisy, vše je cíleno na maximální výkon.

Salomon Equipe 2V Race  186 cm, Radius 21

 

Top lyže od Salomonu určená pro dlouhý a střední oblouk. Určená pro velmi dobré lyžaře. Velice stabilní a rychlá.

Základní cena: od 229EUR

Přesnou cenu ještě nemohu stanovit, tu budu znát, až jaký bude o testování zájem. Čím více zájemců, tím nižší cena. V základní ceně 229EUR je zahrnuto 2x ubytování na statku, 2x snídaně, doprava, 2-denní skipas. Po dohodě lze zajistit ubytování v apartmánu (+21EUR) nebo v ***hotelu (+28EUR).

Další slevy:

-9 EUR z ceny skipasu v případě vypravení dvou po sobě jdoucích turnusů

-40 EUR pro každého, který bude mít v době konání již zaplacenou zálohu na klasický lyžařský výlet se SkiVysočinou.

Při ideální konstelaci tak může případného účastníka tato testovačka přijít na 180EUR (cca 4500Kč).

Případné zajemce prosím o co nejrychlejší ohlášení zájmu dostupnými informačními kanály, a to mailem, telefonem nebo dalšími.

kontakt: 

Martin "šoty" Štěpánek

soty@skivysocina.cz

+420 603 180 079

skype to: loudil76

ICQ: 235-481-251 

   

Kamery na Vysočině

  Šacberk

  Čeřínek

  Harusův kopec

  Nové Město - Ski areál

  Fajtův kopec

  Dalečín

  Svratka

  Olešnice

  Nový Jimramov

  Hlinsko v Čechách

  Jalovec

  Hluboká

  Kadlečák

  Vysoká

  Bystré-Hamry

  Luka nad Jihlavou

  Křemešník 

Mikrobusová přeprava

webové stránky léto

GoPro video

letecky na lyže

© Copyright 2002 – 2007 SkiVysocina.cz, web site byl vytvořen v phpRS, za podpory firmy CaberNet Software Admin